14 lutego, 2021 () Jelenia Góra słynie z pięknych okolic. Zimowa sesja narzeczeńska Mateusza i Agnieszki to jedne z ostatnich zdjęć jakie miałem przyjemność wykonać. Pełne miłości spojrzenia, wspólne szaleństwo i radość towarzyszyła zakochanym przez cały czas, a wszystkie te(...)
20 października, 2020 () Plener z sesji narzeczeńskiej Podróż w nieznane, w poszukiwaniu miejsca gdzie niebo styka się z Ziemią. W to magiczne, wiosenne popołudnie znaleźli krainę na skraju horyzontu. Wśród gór i lasów, zrozumieli, że ich wyprawa dobiegła końca.Nic(...)
10 września, 2020 () Fotograf Ślubny to osoba, której powierza się jedno z najtrudniejszych zadań, jednocześnie obdarzając ogromnym zaufaniem. Zapisuje na fotografiach najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej, a co więcej uwiecznia emocje – szczęście, radość rodzin, łzy wzruszenia i(...)
1 sierpnia, 2020 () Fotografia to Magia …bo zatrzymuje chwilę, które są ulotne , pozwala zachować dany moment przypomnieć zapach kolor światło …jest pamiętnikiem najważniejszych lub najszczęśliwszych chwil które już nigdy się nie powtórzą … To szukanie piękna w tym(...)
19 kwietnia, 2020 () Zima ,kto za nią nie tęskni? Kto by nie chciał zrobić bitwy na śnieżki, albo co lepsze ulepić bałwana i powrócić do dziecięcych lat? Teraz zimę można znaleźć na starych fotografiach lub w wyszukiwarce pod hasłem(...)
10 kwietnia, 2020 () Ta przepiękna sesja plenerowa z Joanna i Pawłem, nieco w stylu rustykalnym odbyła się niegdyś zapomnianej małej miejscowości Karpniki.Dokładnie na zamku w Karpnikach w Dolinie Pałaców i Ogrodów niedaleko Karpacza w naszych pięknych Karkonoszach.
9 kwietnia, 2020 () Karkonosze!Fiat !Ona !On !Sesja Pin Up ! Karkonosze -malownicze widoki i piękne Góry stanowiły idealne tło do tej niezwyklej sesji zdjęciowej  z Justyną i Dominikiem. Fiat 125p – tak zwany “kredens” ikona motoryzacji czasów PRL-u, w(...) Karkonosze w stylu Retro
6 kwietnia, 2020 () Jeśli ślub, to tylko w Karkonoszach. A co, jeśli jednym z gości jest Burmistrz Karpacza? Zapraszam do obejrzenia galerii.
28 marca, 2020 () Niesamowita sesja z Dominikiem i Justyną oraz ich małym synem Szymonem. Sesja odbyła się w Jagniątkowie w pięknych kolorach jesieni, oto efekty!  
5 marca, 2020 () Znaleźliśmy w Polsce scenerie jak z południowej części Kalifornii a dokładnie z Los Angeles. Wisienką na torcie był longboard!Tak można by było opisać to miejsce jak i tą krotka sesje plenerową: Złap oddech w nowej rzeczywistości(...)