Kwiecień 4, 2019 ()Podróż w nieznane, w poszukiwaniu miejsca gdzie niebo styka się z Ziemią. W to magiczne, wiosenne popołudnie znaleźli krainę na skraju horyzontu. Wśród gór i lasów, zrozumieli, że ich wyprawa dobiegła końca.Nic więcej im nie potrzeba,(...)
Sierpień 31, 2018 ()Profesjonalna sesja Beauty Glamour -Profesjonalna sesja fotograficzna – Profesjonalna makijażystka  i stylistka Napisz i umów się na swoją sesję !              
Lipiec 4, 2018 ()Sesja Rodzinna ! Radość z przeżywania chwili , miłość , zabawa. Każda sesja jest wyjątkowa, niepowtarzalne i unikatowe ujęcia gwarantowane! Twoja sesja fotograficzna będzie wyjątkowa!                      (...)
Czerwiec 15, 2018 ()Na sesji albo raczej na rybach bo tak Filipowi spodobał się temat przewodni sesji że ciężko było zrobić inne zdjęcie niż z podbierakiem na ryby albo z wędką , myślę ze nie chcący obudziłem w nim(...)
Maj 6, 2018 ()Słoneczne promienie o poranku, lasy pachnące świeżością łąki tonące w zieleni i ptasi świergot brzmiący w uszach. Wokół wszystko kwitnie – kwiaty, drzewa, miłość.. sama myśl wywołuje na twarzy uśmiech. Tak, przyszła wiosna a wraz z(...)
Kwiecień 10, 2018 ()Młodzi, piękni, zakochani, szczypta radości, trochę białego puchu i śnieżnego oddechu – oto przepis na udaną sesję. Wspomnienie górskich zimowych pejzaży i ich płomiennego uczucia- tak ognistej miłości nie ugaszą ani służby specjalne, ani najbardziej siarczyste(...)
Listopad 6, 2017 ()Jeśli ślub, to tylko w Karkonoszach. A co, jeśli jednym z gości jest Burmistrz Karpacza? Zapraszam do obejrzenia galerii.
Październik 4, 2017 ()W ostatnim czasie miałem okazję testować fotoksiążkę firmy Saal Digital. Tworzenie fotoksiążki nie zawsze jest proste, ale w programie od firmy Saal Digital wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Mogłem wybrać rozmiar, papier, ilość stron i inne(...)
Wrzesień 22, 2017 ()Ta przepiękna sesja plenerowa z Joanna i Pawłem, nieco w stylu rustykalnym odbyła się niegdyś zapomnianej małej miejscowości Karpniki. Dokładnie na zamku w Karpnikach w Dolinie Pałaców i Ogrodów niedaleko Karpacza w naszych pięknych Karkonoszach.
Sierpień 11, 2017 ()Karkonosze! Fiat ! Ona ! On ! Sesja Pin Up ! Karkonosze -malownicze widoki i piękne Góry stanowiły idealne tło do tej niezwyklej sesji zdjęciowej  z Justyną i Dominikiem. Fiat 125p – tak zwany „kredens” ikona(...) Sesja fotograficzna Pin Up w Karkonoszach