2 maja, 2020 () Znaleźliśmy w Polsce scenerie jak z południowej części Kalifornii a dokładnie z Los Angeles. Wisienką na torcie był longboard!Tak można by było opisać to miejsce jak i tą krotka sesje plenerową: Złap oddech w nowej rzeczywistości(...)
10 kwietnia, 2020 () Fotograf Ślubny to osoba, której powierza się jedno z najtrudniejszych zadań, jednocześnie obdarzając ogromnym zaufaniem. Zapisuje na fotografiach najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej, a co więcej uwiecznia emocje – szczęście, radość rodzin, łzy wzruszenia i(...)
1 kwietnia, 2020 () Fotografia to Magia …bo zatrzymuje chwilę, które są ulotne , pozwala zachować dany moment przypomnieć zapach kolor światło …jest pamiętnikiem najważniejszych lub najszczęśliwszych chwil które już nigdy się nie powtórzą … To szukanie piękna w tym(...)
28 marca, 2020 () Niesamowita sesja z Dominikiem i Justyną oraz ich małym synem Szymonem. Sesja odbyła się w Jagniątkowie w pięknych kolorach jesieni, oto efekty!  
20 marca, 2020 () Plener z sesji narzeczeńskiej Podróż w nieznane, w poszukiwaniu miejsca gdzie niebo styka się z Ziemią. W to magiczne, wiosenne popołudnie znaleźli krainę na skraju horyzontu. Wśród gór i lasów, zrozumieli, że ich wyprawa dobiegła końca.Nic(...)
19 stycznia, 2020 () Zima ,kto za nią nie tęskni? Kto by nie chciał zrobić bitwy na śnieżki, albo co lepsze ulepić bałwana i powrócić do dziecięcych lat? Teraz zimę można znaleźć na starych fotografiach lub w wyszukiwarce pod hasłem(...)
31 sierpnia, 2018 () Profesjonalna sesja Beauty Glamour -Profesjonalna sesja fotograficzna – Profesjonalna makijażystka  i stylistka Napisz i umów się na swoją sesję !              
4 lipca, 2018 () Sesja Rodzinna ! Radość z przeżywania chwili , miłość , zabawa. Każda sesja jest wyjątkowa, niepowtarzalne i unikatowe ujęcia gwarantowane! Twoja sesja fotograficzna będzie wyjątkowa!    
15 czerwca, 2018 () Na sesji albo raczej na rybach bo tak Filipowi spodobał się temat przewodni sesji że ciężko było zrobić inne zdjęcie niż z podbierakiem na ryby albo z wędką , myślę ze nie chcący obudziłem w nim(...)